Nieuw!: Voorprogramma bij Club Jazz & Pop

Vanaf 2017 zullen we bij de optredens elke keer een voorprogramma aan u presenteren. Met onze stichting halen we maandelijks, met uitzondering van de zomermaanden, de mooiste bands naar ons clubhuis Cultura in Andijk. Voor een luttel bedrag zie je daar de meest fantastische artiesten die je normaal niet of nauwelijks in het circuit tegenkomt. De stichting bestaat al ruim 30 jaar. Vanaf vorig jaar lijkt er een kleine teruggang in de bezoekersaantallen te ontstaan. We moeten dus wat doen om dezelfde kwaliteit te kunnen blijven bieden, want geloof mij; ze komen niet voor niets. Vanaf het eerste optreden in 2017 (Hans Hannemann 28-1-2017) krijgt u nog meer waar voor uw geld. Want in het vervolg bieden wij u ook nog een voorprogramma van aanstormend locaal en regionaal talent. En dat zonder de entreeprijzen te verhogen! Voor dit doel vragen wij dan ook deze talenten (bij voorkeur solo en duo) zich te melden als zij er iets voor voelen om op ons podium te staan. Er staat natuurlijk een kleine vergoeding tegenover.

Stuur een e-mail naar a.hoogeveen@clubjazzenpop.nl met daarin jouw info en bij voorkeur een stukje audio en/of video. Misschien sta jij dan ook eens in het voorprogramma van een grote band. In januari beten Laura en Masja Verdonschot het spits af. Het duo Sandra en Martijn volgt vanavond als voorprogramma voor Yellow Grass.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *